Czech media wrote about us

Zemědělec

30/2019, Zemědělec

Společnost BHT Bio Technology, SE se specializuje na navrhování a výrobu  systémů pro pěstování různých plodin v průmyslovém měřítku. Zaměřují se na na produkci zeleného krmiva a biomasy pro bioplynové stanice. Technologie umožňuje pěstování krmiva po celý rok za jakýchkoliv klimatických podmínek. Jeden z kontejnerů společnosti jsme si prohlédli na brněnském výstavišti při veletrhu Animal Tech 2019.

Read more

 

Budoucnost krmení bude v zeleném krmivu

31. 5. 2019, Náš Chov

Společnost BHT Bio Technology, SE se specializuje na navrhování a výrobu systémů pro pěstování různých plodin v průmyslovém měřítku. Zaměřují se na na produkci zeleného krmiva a biomasy pro bioplynové stanice. Technologie umožňuje pěstování krmiva po celý rok za jakýchkoliv klimatických podmínek. Jeden z kontejnerů společnosti jsme si prohlédli na brněnském výstavišti při veletrhu Animal Tech 2019…..

Read more

 

Martin Baran Naše technologie na pěstování zeleného krmiva je ojedinělá

18. 5. 2019, The BUSINESS SOIRÉE

Stále více lidí se přiklání ke zdravému způsobu života. Aktivitami, životním stylem a samozřejmě i stravou. Mnoho z nich už objevilo kouzlo domácího pěstování rostlin bez půdy, pouze v živném roztoku. Společnost BHT Bio Technology, SE se ovšem pěstování věnuje na úplně jiné úrovni a svým krmivem pro zvířata zaznamenává stále větší úspěchy. Nejen o nich je rozhovor s členem představenstva společnosti Martinem Baranem…..

Read more

 

ZELENÝ JEČMEN – Krmiva budoucnosti

2. 5. 2019 , Jezdectvi.cz

Při galavečeru jezdectví Koně na Žofíně čekalo v předsálí honosného paláce na hosty malé překvapení v podobě zeleného pažitu – jednalo se o naklíčenou pšenici. Novinku v krmení nám představil Martin Baran ze společnosti BHT Bio Technology, SE, která tuto ojedinělou technologii přivádí v život v České republice.

Read more

Give us a visit

Visit us and take a closer look at our modules. We will show you how the whole system works, introduce you to simple operation and you will be able to see for yourself how animals enjoy the green fodder.

CZECH REPUBLIC
Děčín
Kladno
Lány
Dvůr Králové nad Labem

SLOVAKIA
Trenčín
Veľký Šariš
Fintice
Slovenské Nové Mesto (soon)

AUSTRIA
Waidring

 

Take a look at photos and reviews

Call us

We will calculate the return for your farm on your investment into our cultivating module and arrange a meeting for free.