Zemědělec

30/2019, Zemědělec

Společnost BHT Bio Technology, SE se specializuje na navrhování a výrobu  systémů pro pěstování různých plodin v průmyslovém měřítku. Zaměřují se na na produkci zeleného krmiva a biomasy pro bioplynové stanice. Technologie umožňuje pěstování krmiva po celý rok za jakýchkoliv klimatických podmínek. Jeden z kontejnerů společnosti jsme si prohlédli na brněnském výstavišti při veletrhu Animal Tech 2019.

Číst více

 

Budoucnost krmení bude v zeleném krmivu

31. 5. 2019, Náš Chov

Společnost BHT Bio Technology, SE se specializuje na navrhování a výrobu systémů pro pěstování různých plodin v průmyslovém měřítku. Zaměřují se na na produkci zeleného krmiva a biomasy pro bioplynové stanice. Technologie umožňuje pěstování krmiva po celý rok za jakýchkoliv klimatických podmínek. Jeden z kontejnerů společnosti jsme si prohlédli na brněnském výstavišti při veletrhu Animal Tech 2019…..

Číst více

 

Martin Baran Naše technologie na pěstování zeleného krmiva je ojedinělá

18. 5. 2019, The BUSINESS SOIRÉE

Stále více lidí se přiklání ke zdravému způsobu života. Aktivitami, životním stylem a samozřejmě i stravou. Mnoho z nich už objevilo kouzlo domácího pěstování rostlin bez půdy, pouze v živném roztoku. Společnost BHT Bio Technology, SE se ovšem pěstování věnuje na úplně jiné úrovni a svým krmivem pro zvířata zaznamenává stále větší úspěchy. Nejen o nich je rozhovor s členem představenstva společnosti Martinem Baranem…..

Číst více

 

ZELENÝ JEČMEN – Krmiva budoucnosti

2. 5. 2019 , Jezdectvi.cz

Při galavečeru jezdectví Koně na Žofíně čekalo v předsálí honosného paláce na hosty malé překvapení v podobě zeleného pažitu – jednalo se o naklíčenou pšenici. Novinku v krmení nám představil Martin Baran ze společnosti BHT Bio Technology, SE, která tuto ojedinělou technologii přivádí v život v České republice.

Číst více

Navštivte nás osobně

Navštivte nás a prohlédněte si pěstební moduly hezky zblízka. Ukážeme vám, jak celý systém funguje, seznámíme vás s jednoduchou obsluhou a na vlastní oči se přesvědčíte, že zelené krmivo zvířatům skutečně chutná.

ČESKÁ REPUBLIKA
Děčín
Kladno
Lány

SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Trenčín
Veľký Šariš
Fintice
Slovenské Nové Mesto (již brzy)

RAKOUSKO
Waidring

Podívejte se na fotky a reference

Zavolejte

Zdarma vám spočítáme návratnost investic do zeleného
krmiva pro vaši farmu a domluvíme prohlídku.