VYKROČIT PO ZELENÉ SE VÁM VRÁTÍ DO DVOU LET

Investice do zeleného krmiva se vám vrátí do dvou let

Investice do kontejnerů se zeleným krmivem se začínají vracet už po sedmi dnech. Obsluhu kontejneru zvládne jeden člověk, ušetříte hektolitry vody denně a vyhnete se ztrátám při nepřízni počasí. Navíc získáte volný prostor a ušetříte skladovací prostory. To vše vede k vyšším příjmům farmy, úspoře času i zdrojů energie.

„Pěstební technologie instalovaná v lodním kontejneru je pro nás velkým přínosem. Příjemně nás překvapila jednoduchá manipulace a velice nízká spotřeba vody. Díky této technologii jsme ušetřili 90% vody. Pro danou technologii jsme se rozhodli z důvodů nedostatku srážek, na polích se nám neurodilo dostatek krmných plodin a přemýšleli jsme o snižování stavu zvířat. Díky Bio Technology, SE nejenom že máme dostatek krmiva, ale přemýšlíme o navýšení stavů stáda skotu i koní.“

– Ing. Milan Šlambor –
FARMA LETNÍ STRÁŇ, VELKÁ VELEŇ

Přečtěte si další reference

Vyšší produkce farmy o 25 %

Kontejnery se zeleným krmivem jsou nezávislé na počasí a teplotních změnách. Zcela přirozeně zamezují ztrátám, ke kterým dochází při konvenčním zemědělství. Zajišťují každodenní přísun čerstvého zeleného krmiva a produkce farmy se zvýší o 25 %.

Úspora skladových prostor o 85 %

Zelené krmivo vyžaduje pouze 15 % skladovacího prostoru oproti ostatním plodinám, protože uskladňujete pouze nezaseté zrno. Z 1 kilogramu zrna získáte 7 kilogramů krmiva. Vzrostlé krmivo je každý den čerstvé a připravené pro zkrmení a žádný prostor nepotřebuje.

Úspora prostoru o 99 %

Moduly se zeleným krmivem šetří 99 % prostoru. Na 30 m² ročně vypěstujete 180 tun zeleného krmiva. Abyste vypěstovali stejné množství krmiva konvenčním způsobem, potřebovali byste 35 hektarů půdy, zemědělské stroje a partu pracovníků.

Méně práce

Moduly se zeleným krmivem jsou poloautomatické a o spoustu věcí se postarají samy. Zalévají rostlinky okysličenou vodou, udržují správnou vlhkost a teplotu vzduchu a zajišťují dostatečné osvětlení. Modulu věnujete 2-3 hodiny denně, tedy o 62 % času méně. Vaše práce obnáší setí nového zrna, sklizeň zeleného krmiva a vymývání klíčících poliček.

Méně pracovníků

Celou práci od nasypání po krmení zvládne s přehledem 1 člověk.

Nižší spotřeba vody o 90 %

Pro pěstování zeleného krmiva spotřebujete pouze 1 000 litrů vody denně. Oproti konvenčnímu způsobu zemědělství tak využíváte pouze 10 % , což je velmi přívětivé pro životní prostředí. Až 600 litrů denně pitné vody obohacené o minerály, škrob a vitamíny získáte zpět. Zvířatům se běžně podává místo melasy.

Spočítáme návratnost pro vaši farmu

Zdarma připravíme plán návratnosti investic pro vaši farmu. Zjistíte, jak zelené krmivo prospěje právě vaší farmě a za jak dlouho se vám investice vrátí. Zavolejte nám.

+420 777 038 018 … nebo pošlete zprávu

Takhle to vypadá na jiných farmách

Přečtěte si, jak ten krok hodnotí čeští a slovenští farmáři. Nebo si prohlédněte záznam z instalace.

Děčín, Česko

Trenčín, Slovensko

Navštivte nás osobně

Navštivte nás a prohlédněte si pěstební moduly hezky zblízka. Ukážeme vám, jak celý systém funguje, seznámíme vás s jednoduchou obsluhou a na vlastní oči se přesvědčíte, že zelené krmivo zvířatům skutečně chutná.

ČESKÁ REPUBLIKA
Děčín
Kladno
Lány

SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Trenčín
Veľký Šariš
Fintice
Slovenské Nové Mesto (již brzy)

RAKOUSKO
Waidring

Podívejte se na fotky a reference

Zdarma vám spočítáme návratnost investic do zeleného
krmiva pro vaši farmu a domluvíme prohlídku.